REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

www.mindplus.pl

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Sklep www.mindplus.pl działa na zasadach podstawowych w regulaminie.

  2. Regulamin określający warunki zawiera warunki sprzedaży produktów oraz tryb postępowania reklamacyjnego, a także indywidualny i zakres usług drogą elektroniczną przez Sklep www. mindplus.pl, zasady udostępniania tych usług, warunki zawierania i połączenia internetowe o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  3. Każdy dodatek do usługi, który jest dostępny w użyciu z Usługami Elektronicznym Sklepu www.mindplus.pl, jest podłączony do urządzenia końcowego Regulaminu.

  4. W przypadkach nieuregulowanych w regulaminie zastosowań aplikacji:

    1. dokument o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.,

    2. ustawa o prawie konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.,

    3. ustawa o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich z dnia 23 września 2016 r.,

    4. ustawa Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. oraz inne przepisy prawa polskiego.

§ 2

DEFINICJE ZAWARTE W REGULAMINIE

  1. FORMULARZ ZAMÓWIENIA  – formularz dostępny na stronie internetowej www.mindplus.pl narzędzie do składania zamówień.

  2. KLIENT  – Usługobiorca, który zawrzeć lub odłączył Umowę Sprzedaży ze Sprzedawcą.

  3. KONSUMENT  – osoba fizyczna, która jest związana z działalnością nie związaną bezpośrednio z jej działalnością lub dostępną.

  4. PRZEDSIĘBIORCA  – osoba fizyczna, osoba prawna i jednostka organizacyjna nie będąca częścią, której dostęp jest dostępny, a my jesteśmy dostępni dla użytkownika.

  5. PRODUKT  – dostępny w sklepie, który jest dostępny w ramach umowy sprzedaży między klientem a sprzedażą.

  6. REGULAMIN  – rozszerzenie regulaminu sklepu.

  7. SKLEP  – Sklep internetowy Usługodawcy odpowiedzialnego pod adresem www.mindplus.pl.

  8. SPRZEDAWCAUSŁUGODAWCA  – Psychologwnecie.pl Robert Pinkert

  9. UMOWA SPRZEDAŻY  – Umowa sprzedaży produktu między klientami, a sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego.

  10. ZAMÓWIENIE  – oświadczenie woli klienta zawierające informację o umowie sprzedaży produktu ze sprzedażą.

  11. CENA  – wartość wyznaczona w jednostce, która jest obowiązana do sprzedaży dla produktu.

§ 3

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTÓW ORAZ ICH ZAMAWIANIA

  1. Sklep www. mindplus.pl prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

  2. Produkty opracowane w sklepie są nowe, zgodne z umową i legalnie dostępne na rynku polskim.

  3. Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu nie zawierają ofert dostępnych w przepisach prawa. Klient, składając Zamówienie, składa ofertę dotyczącą produktów dostosowanych do warunków stosowania w jego opisie.

  4. Cena Produktu uwidoczniona na stronie internetowej sklepu podana jest w złotych polskich (PLN) i zawiera wszystkie składniki. Cena nie zawiera kosztów dostawy.

  5. Zamówienia można wprowadzić poprzez witrynę internetową za pomocą formularza zamówienia (Sklep www.mindplus.pl) – 24 godziny na dobę przez cały rok.

  6. Warunki realizacji zamówień w Sklepie przez Klienta są zapoznawane z Regulaminem i akceptacją jego stosowania w czasie realizacji zamówień.

§ 4

ZAWARCIE UMOWY SPRZEDAŻY

  1. Do umowy sprzedaży, wymagane jest wcześniejsze złożenie zamówienia przez klienta, udostępnione przez sprzedaż sposobu, zgodnie z § 3 pkt 5 oraz 6 Regulaminu.

  2. Po złożeniu zamówienia, potwierdzenie jego otrzymania.

  3. Potwierdzenie wyroku, o którym mowa w pkt 2 paragrafu, powoduje powiązanie klienta z jego Zamówieniem. Potwierdzenie otrzymania przesyłki poprzez wiadomość e-mail.

  4. Potwierdzenie otrzymania zamówienia zawiera:

    1. oznaczenie wszystkich elementów zamówienia,

    2. formularz odstąpienia od umowy,

    3. Regulamin stosowania pouczenia o prawie do odstąpienia od umowy.

  5. Po otrzymaniu wiadomości e-mail od Klienta, o której mowa w pkt 4 paragrafu, otrzymasz umowę sprzedaży między klientami, a Sprzedawcą.

  6. Umowa sprzedaży będzie potwierdzana przez korzystanie, które będzie dołączone do produktu.

§ 5

SPOSOBY PŁATNOŚCI

  1. Dostawca sposobu obsługi systemów płatności:

  2. 1W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności, otrzymanie potwierdzenia przed realizacją zamówień. Elektroniczny system płatności umożliwia wykonanie płatności za pomocą karty lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

  3. Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny z umowy sprzedaży w …1…. dni robocze od dnia jej zmiany, chyba że Umowa sprzedaży stanowi inaczej.

  4. Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaczeniu.

§ 6

KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

  1. Koszty dostawy produktów, które pokrywają klienta, są ustalane w trakcie procesu składania zamówień.

  2. Na koniec dostawy Produkt składa się z czasu kompletowania Produktu oraz z czasem dostawy Produktu przez prostea:

    1. czas kompletowania Produktów wynosi ………7…….. dni roboczych,

    2. Dostarczanie produktów zawierających produkty mobilne przez aplikację w formie deklarowanej tj. ………7……….. dni robocze od momentu nadania przesyłki (dostawa wyłącznie w dniach roboczych z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt).

  3. Zakupione w Sklepie Produkty są dostarczane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

§ 7

REKLAMACJA PRODUKTU

  1. Reklamacja  z braku zgodności Produktu z umową.

    1. Podstawa i zakres odpowiedzialności sprzedaży wobec Klienta określonegogo Konsumentem z braku zgodności Produkt z umową są określone w ustawie o prawie konsumenta z dnia z dnia 30 maja 2014 r.,

    2. podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta podanego przedsiębiorcyą, z tytułem rękojmi określonymi w ustawie Kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r.,

    3. Dostawca jest odpowiedzialny za klienta opisanego Konsumentem za brak zgodności Produkt z umową określoną w chwili dostarczenia Produktu i ujawniony w ciągu 2 lat od tej chwili, chyba że termin przydatności Produktu powszechnego przez Sprzedawcę lub osobę działającą w jego administratorze jest dalszy,

    4. powiadomienie o braku zgodności Produktu z umową oraz zgłoszenie właściwe, które można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dobry@psychologwnecie.pl  lub pisemnie na adres:  ul.Szara 7A/32 80-116 Gdańsk.

    5. w formie wiadomości e-mail, która jest dostarczana lub dostarczana elektronicznie, jak najwięcej informacji dotyczących przedmiotu reklamacji, w którym znajduje się rodzaj i data dostarczenia danych oraz dane kontaktowe. Podane informacje dotyczące aktywacji i przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji przez Sprzedawcę,

    6. dla zastrzeżenia uwzględniającego i niezgodności Produktu z umową, Konsument może udostępnić Produkt Sprzedawcy, a sprzedawca jest do odebrania go na swój koszt,

    7. Sprzedawca ustosunkuje się do śledzenia klienta, nie później niż w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia reklamacji,

    8. w przypadku reklamacji klienta docelowego Konsumentem – nierozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni od jej zgłoszenia jest opublikowane z jej uwzględnieniem,

    9. w związku z uzasadnioną reklamacją Klienta docelowego Konsumentem sprzedawcy odpowiednio:

  1. pokrywa koszty naprawy lub wymiany oraz dostarczenia produktu do Klienta,

  2. Obniżenie ceny produktu (obniżona cena musi być wniesiona w cenach towaru zgodnego z umową do towaru niezgodnego z umową) i podwyżki Konsumentowi wartości obniżonej ceny podanej w terminie 14 dni od otrzymania kwoty o niższej ceny od Konsumenta,

  3. w przypadku odstąpienia od umowy przez Konsumenta – Sprzedawca zwracający mu cenę produktu w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki lub wysłanego przez niego odesłania. W razie odstąpienia od umowy, Konsument jest tylko rozwiązaniem do Sprzedawcy na koszt Sprzedawcy,

    1. Odpowiedź na reklamację jest przekazywana na opakowaniu lub innym trwałym nośniku np. wiadomość mailowa lub SMS.

§ 8

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  1. Z ostrzeżeniem pkt 10 dotyczącym paragrafu, klient dostarczający jednocześnie Konsumentem, który jest dostępny na odległość, może od niej odejdzie bez przyczyny, składając odpowiedni dokument w ciągu 14 dni.

  2. W razie odstąpienia od umowy, Umowa sprzedaży jest uznawana za niezawartą, a Konsument ma zastosowanie do produktu Sprzedawcy lub stanowi osobę upoważnioną przez sprzedaż do odbioru członkowskiego, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w której nastąpiło odstąpienie od umowy, chyba że sprzedawca zaakceptował , że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie produktu przed jego użyciem.

  3. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży należy zwrócić produkt na adres: Ul. Szara 7A/32 80-116 Gdańsk

  4. Konsument zawiera odpowiedzialność za wartości produktu, które są stosowane z nim w sposób, który może być konieczny do cechy charakteru, cechy i działania produktu, chyba że sprzedawca nie przedstawił Konsumenta lub podmiotu, o którym mowa w § 10 o sposobie i wykonaniu prawa odstąpienia od umowy oraz nie udostępnił warunków odstąpienia od umowy. W celu posiadania charakteru, cechy i istnienia produktów Konsument powinien obchodzić się z produktami i tylko w taki sam sposób, jaki mógłby być zarejestrowany w sklepie stacjonarnym.

  5. Z zastrzeżeniem pkt 6 oraz 8 paragrafu, administrator zwrotu wartości produktu wraz z kosztami jego dostawy przy użyciu samego sposobu otrzymania, określonego użytkownika Konsument, chyba że Konsument określony w inny sposób zwrotny, który nie jest stosowany dla niego z kosztami . Z zastrzeżeniem pkt 7 otrzymanym paragrafu, zwrotem wysłanym, a następnie otrzymanym w terminie 14 dni od otrzymania przez sprzedawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

  6. Konsument, który jest sposobem dostawy produktów innym niż najtańszy zwykły sposób dostarczania oferowany przez Sklep, sprzedawca nie jest dostarczony do zwrotu, poniesiony przez inne kryteria kosztów.

  7. Otrzymanie powiadomienia, że ​​sam odebrany produkt od Konsumenta, może zostać potwierdzone przez zwroty płatności otrzymane od Konsumenta, które zostaną otrzymane natychmiast lub otrzymane przez jej odesłania, w wyniku od tego, które nastąpiło wcześniej.

  8. Konsument odstępujący od umowy sprzedaży, zgodnie z punktem 1 paragrafu, powoduje jedynie koszty odesłania produktu do sprzedaży.

  9. Termin czternastodniowy, w którym znajduje się Konsument, który może pochodzić z umowy, liczy się dla umowy, w którym administrator wysyła produkt, który jest wysyłany do jego posiadania – od dnia, w którym znajduje się Konsument (lub wskazana przez niego osoba trzecia inna niż używana) Produkt w .

  10. Prawo do odstąpienia od umowy, na którą nie przysługuje Konsumentowi w przypadku umowy sprzedaży m.in., w której dostęp jest nieprefabrykowany, niezależny według członkostwa Konsumenta lub służącego zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

  11. Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży obejmuje zarówno sprzedaż, jak i klienta, w przypadku niewykonania przez drugą stronę umowy o umowie sprzedaży, w terminie określonym określonym.

§ 9

RODZAJ I ZAKRES USŁUG ELEKTRONICZNYCH

  1. Usługodawca umożliwia korzystanie ze Sklepu z Usług Elektronicznej, która jest dostępna w ramach Umów Sprzedaży Produktu.

  2. Świadczenie usług elektronicznych na rzecz Usługobiorców w Sklepie, w którym odbywają się warunki korzystania z Regulaminu.

  3. Usługodawca ma prawo do publikowania na stronie internetowej sklepu internetowego. Treści te, stanowią integralną część Sklepu i prezentowanych w nim materiałów.

§ 10

WARUNKI ŚWIADCZENIA I ZAWIERANIA UMÓW O ŚWIADCZENIE USŁUG ELEKTRONICZNYCH

  1. Świadczenie Usług Elektronicznej określone w § 9 pkt 1 Regulaminu przez Usługodawcę jest nieodpłatne.

  2. Umowa o świadczeniu usług elektronicznych, którą można uzyskać, gdy zamówienia w Sklepie zawiera się na czas określony i otrzymany z chwilą otrzymania zamówień albo zaprzestania jego dostarczenia przez Usługobiorcę.

  3. Wymagania techniczne dotyczące współpracy z systemem teleinformatycznym, które zawierają usługę dostawcy:

    1. komputer (lub urządzenie mobilne) z dostępem do Internetu,

    2. dostęp do sieci elektrycznej,

    3. przeglądarka internetowa,

    4. dostęp do Internetu Cookies oraz Javascript.

  4. Usługobiorca jest do użytku ze Sklepu w sposobie użytkowania z prawem i dobrymi obyczajami, które znajdują się na liście poszanowanie korzyści, i prawidłowa treść opisu osób.

  5. Usługobiorca jest do przechowywania danych ze stanu faktycznego.

  1. Usługobiorcę zakazu dostarczania treści o charakterze bezprawnym.

§ 11

REKLAMACJE ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG ELEKTRONICZNYCH

  1. Reklamacje związane z doświadczeniem Usługi Elektronicznej za pośrednictwem Sklepu Usługobiorca może sprawdzić pocztę elektroniczną na adres: dobry@psychologwnecie.pl

  2. W podsumowaniu wiadomości e-mail należy podać najwięcej informacji dotyczących przedmiotu reklamacji, w którym znajduje się rodzaj i data złożenia wniosku oraz dane kontaktowe. Podane informacje dotyczące aktywacji i przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji przez Usługodawcę.

  3. Rozpatrzenie reklamacji przez usługę rejestracji danych, nie później niż w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia.

  4. Odpowiedź Usługodawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na adres e-mail Usługobiorcy wysyłani w zgłoszeniu reklamacyjnym lub w inny sposób przez Usługobiorcę

§ 12

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Warunki zawarte w sklepie są zawarte w prawie polskim.

  2. W związku z koniecznością stosowania części Regulaminu z obowiązującym prawem, w miejscu zakwestionowanego stosowania Regulaminu, który ma zastosowanie do przepisów prawa polskiego.

  3. Wszelkie wyniki sporów z Umów Sprzedaży między sklepem, a Konsumentami zostały rozstrzygnięte w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego ustalenia sporu, z dostosowaniem ustawy o pozasądowym rozwiązywaniu sporów rozstrzygających. Jeśli jednak nie jest to możliwe, lub też zostaną rozstrzygnięte niesatysfakcjonujące dla któregokolwiek ze stron, spory zostaną rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny, zgodnie z pkt 4 paragrafu.

  4. Ewentualne spory powstały pomiędzy usługodawcą, a usługobiorcą (Klientem) uruchamianą jednocześnie przez Konsumentem, które są rozpatrywane zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego z dnia 17 listopada 1964 r.

  5. Konsumentem jest prawo do rozstrzygnięcia z pozasądowych rozstrzygnięć rozstrzygających sporów w drodze ustalenia po wydaniu postępowania reklamacyjnego w sprawie wszczęcia mediacji lub wniesienia o rozpatrzenie uwag przez sąd polubowny (wniosek można umieścić na stronie internetowej  http://www.uokik.gov. pl/download.php?plik=6223) . Wykaz Stałych Polubownych Sądów Konsumenckich oficjalnych przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej dostępny jest na stronie internetowej: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596. Konsument może obejmować także bezpłatną pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona. Pozasądowe dochodzenie po zakończeniu postępowania reklamacyjnego jest bezpłatne.

  6. Konsument w celu polubownego rozwiązań sporu może zostać złożony w formie skargi za pośredniej